[the_ad id="117843"]
NaslovnicaBiHOgromno stablo palo na ulicu u Banjaluci (FOTO)

Ogromno stablo palo na ulicu u Banjaluci (FOTO)

BANJALUKA – Ogromno stablo obrušilo se u Ulici kralja Petra Prvog Karađorđevića u Banjaluci, a samo pukom srećom, nije bilo povrijeđenih.

“Taman smo izlazili autom iz dvorišta pekare ‘Dan i noć’ i odjednom je počela strašna lomljava i udar. Pomislila sam da je udes”, rekla je za “Nezavisne novine” jedna Banjalučanka.

[the_ad id="117844"]

U blizini je, dodaje ona, bila i žena sa bebom.

“I sami znate koliko je prometna ulica. Stablo je ogromno, za dlaku je izbjegnuta tragedija”, kaže ova Banjalučanka.

Izvor: nezavisne

[the_ad id="117843"]
spot_img
[the_ad id="117844"]