Derbi između Lyona i Marseillea prekinut u 8. minuti, domaći navijači pogodili Payeta flašom u glavu

Derbi susret francuske Ligue 1 između Lyona i Marseillea je prekinut u 8. minuti.

Marseille je u na početku meča stigao do kornera kojeg je trebao izvesti najbolji igrač ekipe Dimitri Payet.

Dok je namještao loptu, jedan od navijača Lyona ga je pogodio flašom punom vode u glavu nakon čega je Payet ostao da leži na terenu.

Sudija meča Rudy Buquet je odmah prekinuo meč 14. kola i poslao igrače u svlačionicu, a za sada je neizvjesno da li će meč biti nastavljen.U trenutku prekida rezultat je glasio 0:0.

Izvor: klix

Prethodni članakNavijač Rijeke udario pomoćnog trenera Hajduka, pa doživio brutalan nokaut
Sljedeći članakDžeko igrao pola sata u pobjedi Intera nad Napolijem, susret završio sa zamotanom glavom