DINAMO večeras od 21 sat kod Villarreala ide po još jednu senzaciju. Hrvatski prvak protiv slavnog španjolskog kluba igra uzvratnu utakmicu četvrtfinala Europa lige, a Villarreal je u prvom susretu prije sedam dana na Maksimiru slavio 1:0 golom Morena s bijele točke.

SASTAVI:

VILLARREAL: Rulli – Foyth, Albiol, Pau Torres, Pedraza – Parejo, Capoue, Trigueros – Moreno, Alcacer, Chukuweze

DINAMO: Livaković – Ristovski, Lauritsen, Theophile, Gvardiol – Ademi, Ivanušec, Majer, Oršić – Petković

VILLARREAL – DINAMO OD 21 SAT

UOČI POČETKA

Villarreal je apsolutni favorit, no Modri ne misle na Madrigalu izvjesiti bijelu zastavu. Jučer su na presici Damir Krznar i Mislav Oršić otvoreno kazali da su domaćini favoriti, ali da je to bio i Tottenham te da se Dinamo ima pravo nadati i nastaviti sanjati europski san.

Bojazan zbog ozljede Ademija na gostovanju kod Lokomotive nestala je, kapetan će biti spreman za utakmicu. I dalje se čeka na Brunu Petkovića kojeg muči ozljeda ramena. Krznar je uoči puta u Španjolsku rekao da će biti spreman za 30-ak minuta, ali postoji mogućnost da će iznenaditi Emeryja s Petkovićem od prve minute.

”Ademi je zdrav, raspoložen i spreman. Petković ima problema, ali uz blokadu će biti u konkurenciji. Što se tiče kadra, bit će minimalnih promjena. Nemamo vremena za eksperimente. Imamo odličnu ekipu koja može itekako biti konkurentna”, rekao je Krznar na konferenciji za medije uoči utakmice.

Krznar je kazao kako će biti minimalnih promjena u odnosu na sastav koji je počeo utakmicu prije sedam dana, a bit će zanimljivo vidjeti za koju će se opciju od nekoliko njih odlučiti trener Modrih.

Izvor: index.hr