Travnik
Četvrtak, 18 travnja, 2024
NaslovnicaRegijaDinamo potonuo za sedam minuta. Pogledajte golove

Dinamo potonuo za sedam minuta. Pogledajte golove

DINAMO je za samo sedam minuta prvog poluvremena uzvrata četvrtfinala Europa lige kod Villarreala primio dva gola. Trenutno gubi 2:1, a prvu utakmicu je izgubio 1:0 i na rubu je ispadanja.

Prvi gol Villarreal je postigao u 36. minuti. Jakić je izgubio loptu na centru, nakon čega je krenula brza kontra domaćina. Moreno je sjajno dodao na desnu stranu za Chukwuezea, koji utrčava u kazneni prostor i odigrava pred gol za Alcacera. On tamo lako poentira.

► KLIKNIOVDJE I POGLEDAJ PRVI GOL VILLARREALA.

Sudac Makkelie tražio je VAR provjeru za potencijalni ofsajd prilikom proigravanja za strijelca, ali je dobio potvrdu da je gol regularan i pokazao na centar. Čini se da je Villarreal spasilo, a Dinamu presudilo, to što je Gvardiolu navodno samo peta ostala iza crte.

Samo sedam minuta kasnije Albiol je povukao i donio loptu pred gol Dinama, čija je obrana dopustila Morenu da lako zabije.

► KLIKNIOVDJEI POGLEDAJ DRUGI GOL VILLARREALA.

Izvor: index.hr