Dinamo na Maksimiru od 18:55 dočekuje Tottenham u uzvratnoj utakmici osmine finala Europske lige.

DINAMO – TOTTENHAM 2:0 (2:2)

KRAAAAAAAAAAJ! Dinamo je u četvrtfinalu Europske lige!

120+1
* / Lloris skida loptu s noge Ivanušecu. Još minuta do kraja

116* / Ma što radi Livaković!? Obranio je još jedan zicer i to Harryju Kaneu!

115* / Livaković brani udarac Balea! Još pet minuta!

114* / Sporo ide vrijeme u ovim trenucima…

110* / Panika u redovima Spursa! Korner za Dinamo. Još samo 10 minuta.

106* / GOOOOOOOL!!! Oršić hat-trick! Još jedna golčina!

106* /
Krenuo je drugi produžetak

105* / Gotov je prvi produžetak. Još samo 15 minuta. Ukoliko ne bude golova, idemo u raspucavanje udaraca s bijele točke.

96* / Leovac je sada pogriješio. Bio je neometan u kaznenom prostoru no nije pucao, dodavao je Gavranoviću koji je bio u zaleđu… Kakva šteta!

94* / Dinamo je imao kontru, no nije uspio zapucati. Stojanović je dobro prošao jer je riskirao drugi žuti karton.

91* / Počeo je prvi produžetak

90+4* / Idemo u produžetke! Dinamo je nadoknadio minus iz Londona od prije tjedana dana. Dinamov Harry Kane večeras bio je Mislav Oršić.

90* / Stojanović i Mišić ulaze, a izlaze Ristovski i Bruno Petković

85* / Teophile-Catherine i Livaković spašavaju Modre! Kane je nadskočio obranu, no nije mogao pored spomenutog dvojca do gola.

82* / GOOOOOOOL!!! Dinamo je poravnao protiv Tottenhama! Atiemwen je asistirao, Oršić ponovno zabio.

82* / Majer i Franjić izlaze, ulaze Gavranović i Leovac.

80* / Još 10 minuta do kraja plus sučeva nadoknada. Za ulazak se sprema Gavranović.

78* / Oršić je prošao po svojoj lijevoj strani, pronašao put do peterca, no tamo nije bilo nikoga od igrača Dinama.

75* / Ulazi Dinamov džoker s klupe – Atiemwen. Izašao je Jakić. Još 15 minuta do kraja.

72* / Livaković sjajno brani udarac Lo Celsa, čiji je udarac promijenio smjer nakon što je dirao Lauritsena.

62
* / GOOOOOOOL! Oršić zabija gol i Dinamo je prepolovio vodstvo Tottenhama! Oršić je u svom stilu, iskosa s lijeve strane kaznenog prostora, zavrnuo loptu i pogodio suprotne rašlje.