[the_ad id="117843"]
NaslovnicaBiHVozila koja su sinoć gorjela na Stupu trebala ići na otpad, vlasnik...

Vozila koja su sinoć gorjela na Stupu trebala ići na otpad, vlasnik ne traži istragu

U požaru koji je sinoć oko 18 sati izbio u Aleji Bosne Srebrene u sarajevskom naselju Stup oštećena su dva automobila, a povrijeđenih nije bilo.

Vatra je izbila na jednom automobilu, a potom se proširila i na drugo vozilo.

[the_ad id="117844"]

Kako saznajemo, oba automobila su vlasništvo iste osobe.

Vlasnik vozila je policiji kazao nema potrebe da prijavljuje slučaj, niti da se radi uviđaj, budući da se radi o vozilima manje vrijednosti, koje je, kako je izjavio, trebao voziti na otpad.

Uzroci izbijanja požara nisu poznati.

Izvor: faktor

[the_ad id="117843"]
spot_img
[the_ad id="117844"]